Ostukorv on tühi.

English

Otsime seelik-pleedile nime

Pleesik, pepupleed või midagi muud?

Kauni disainkudumid on loonud uudse toote, millele otsitakse nime. Kõigil on võimalus pakkuda nimi seelik-pleedile, mis töötati välja kahe külmal ajal kõige universaalsemaks ja populaarsemaks osutunud toote – pika villase teiste riiete peal kantava seeliku ja pleedi – ühendamiseks.

Sooja ja stiili armastavad kliendid on üles leidnud Kauni kaubamärgi mõnusad soojad pleedid ja pikad villased seelikud. Seekordne külmalaine pani aga disainer Kauni Sillati mõtlema, kuidas saaks ühendada mõnusa sooja pika lukuga seeliku, mille saab külmaga panna ka teiste riiete peale ja mis võiks olla igal autoomanikul tagaistmel, ja pleedi, mis tavapäraselt just selle koha on hõivanud. Palju mugavam on, kui tavapärase pleedi saaks ihu ümber sättida nii, et see alla ei vajuks ja kenasti keha ümber püsiks.

Tavapäraselt on koha autosse leidnud pleed, mida aga seelikuna kanda on ebamugav, nii sündis disainer Kauni Sillatil idee need kaks toodet omavahel siduda.

Seelik-pleedi külgedel on pikk lukk, mille abil saab pleedi autost välja astudes mugavalt pikaks seelikuks sättida muretsemata, kas ja kuidas see puusadel püsib. Lisaks näeb seelikpleed välja ka soliidne, stiilne ja kaunis.

Uus seelik-pleed on kantav nii mõnusa sooja seelikuna kui ka pleedina. Pikk lukk küljel annab võimaluse kiiresti soe pleed seelikuks muuta ja endale pepu ümber tõmmata. Oluline on ka see, et seelik ei kao pikemat maad jalutades ümbert ning näeb soliidne välja.

Kui aga on soov pleed õlgadele võtta või lihtsalt peale tõmmata, siis saab luku kogu külje ulatuses avada, ja kasutada riideeset pleedina.

Uuel tootel aga puudub seni nimi. Seetõttu kutsutakse kõiki seelik-pleedile nime andma.
Kaunikudumite seelik-pleedi nimevõistlus läheb lahti esmaspäeval, 25. jaanuaril ja kestab kuni 23. veebruarińi 2021. Vabariigi aastapäeval kuulutatakse välja nimevõistluse võitja. Auhinnaks on seesama mõnus ja soe seelik-pleed. Kusjuures värvi ja mustrit saab võidumees juba ise valida Kauni disainkudumite kollektsioonidest Vägi, Loodusmaagia, Minu Eesti ja Mu Meri. Värvivalikus on mitmeid-kümneid eri toone, mida sätitakse kolme värvirühma soojade, külmade ja neutraalsete värvide kooslusena.

Seelik-pleedi leiad siit: https://kaunikudumid.ee/pleed-seelik-ilmapuu-mustriga,-pika-lukuga-b-55

Saada oma nimeettepanek täites alloleva vormi.

Lisainfo:
Kauni Sillat
FB: @kaunidisain
Tel 513 1060
e-post ks@kaunikudumid.ee

Sadama 5, 80012 Pärnu

plee seelik ripub 20210121 133818

pleed seelik yl320210120 130553 pleed seelik seelik 20210120 142030 pleed seelik tagant 20210120 142154 

Projekti raames soetati uus poolimismismasin ja
stardiabi kaasati 15 000 € ulatuses.
Projekti toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.

Populaarsed tooted

© 2020 Kauni Kudumid | Sadama 5 | 80012 | Pärnu | tel. 513 1060 | ks@kaunikudumid.ee