English

3. Kättetoimetamine

3.1. Kauba saatmiskulud kannab sõltuvalt tellimuse suurusest ja tarneviisist Ostja või Veebipood. Vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures 3.5.
3.2. Tellimuse vormistamisel sisestage täpsed andmed, mis on vajalikud paki kättesaamiseks. 
3.3. Kauni Kudumid ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt antud ebakorrektsetest andmetest tingitud või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
3.4. Tooted tarnitakse Ostjale Eesti siseselt Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaadi teenusega. Saadetis on jälgitav triipkoodi alusel www.smartpost.ee keskkonnas, triipkood saadetakse Ostja e-postile tellimuse teelepaneku järgselt.
3.5.Tellimuse vormistamisel sisestage täpselt, millisesse pakiautomaati (linn ja pakiautomaadi täpne asukoht) Te oma pakki soovite. Meie kasutame SmartPosti ja Omniva pakiautomaati. 

Saatekulud Eestis asuvale Ostjale: 
- Omniva pakiautomaat(saatekulu) 
2.90
- SmartPOST pakiautomaat (saatekulu) 
3.00
 -Eesti-sisestel tellimustel alates
 50 € on saatekulu 0 eurot!

3.6. Tooted tarnitakse Ostjale Eesti siseselt alati tasuliselt kui tarnemeetodiks valitakse muu kui Itella Smartpost või Omniva.
3.7. Kaupu saadetakse peale Eesti ka järgmistesse riikidesse: Euroopa Liidu riigid ning, erikokkuleppel Veebipoega, muud maailma riigid.
Kui Te asute väljaspool Eestit ja soovite meie tooteid tellida, palun võtke meiega konkreetsete soovide korral ühendust e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Leiame koos teile parima võimaluse meie toodete tarnimiseks üle maailma.

3.8. Toodete kohaletoimetamine 
3.8.1. Paki saabumisest Teie poolt valitud pakiautomaati antakse Teile teada SMS sõnumi teel. Sisestades pakiautomaati SMS sõnumis antud koodi, avaneb uks ja Te saate oma paki kätte.
3.8.2. Kauba tarneaeg Eesti pakiautomaatidesse (SmartPOST ja Omniva) on 1-7 tööpäeva peale arve laekumist Veebipoe kontole. 
3.8.3. Väljaspool Eestit toimub kohale toimetamine kuni 15 kalendripäeva jooksul. 
3.8.4. Erandlikel juhtumitel ja kokkuleppel Ostjaga on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
3.8.5. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tarnet ei toimu. Kaup saadetakse välja pühadele järgneva tööpäeva jooksul.

Projekti raames soetati uus poolimismismasin ja
stardiabi kaasati 15 000 € ulatuses.
Projekti toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.